Karty Kouzelné mapy

Okouzlující kresby na každé kartě, to tady dlouho nebylo. Na každé kartě je také její název v češtině. To nám usnadní práci při vykládání. Velikost karet je obdobná jako u známých andělských karet od Doreen Virtue a mají stejně jako ony pozlacené okraje. Na rozdíl od nich, mají karty Kouzelné mapy jiné posláni. Otevírají nám naši mysl, naše ego, naše vnitřní já. Díky těmto kartám budeme vědět více o sobě a nalezneme v nich cestu ven ze stresu, zloby a častého pocitu křivdy.

Číst dál...

Kouzelná mapa - recenze knihy

fade

Kniha mě příjemně překvapila. Myslel jsem, že je to jakási příručka ke stejnojmenným kartám, ale je to přesně naopak. Kniha popisuje naše ego (vnitřní Já) jako krajinu. Pokud máme smutek, zlobu nebo trpíme beznaději a máme pocit, že nás život se točí v začarovaném kruhu, je tato kniha to pravé, co nám může v životě pomoci. Díky ní se naučíme definovat naše pocity a nalézt řešení jak je překonat a nahradit je pozitivními.

Číst dál...

1. díl - Co je křišťálová koule a jakou si vybrat?

kristalova koule 1a dilPokud zvažujete koupi křišťálové koule, pak často v internetových diskuzích narazíte na příspěvky, kde na radu “Jakou kouli si mám koupit?” a “Kde prodávají křišťálové koule?” najdete odpověď takovouto “Tohle si nekupuj, je to obyčejné sklo a to nefunguje.” Je to pravda a není to pravda. Tak nějak půl na půl. Dovolte mi, abych to objasnil.

Číst dál...

2. díl - Co v křišťálové kouli uvidím?

Co v křišťálové kouli uvidím?Přeskočíme téma Jak začít s křišťálovou koulí, protože jste jistě nedočkaví, co se s koulí děje, když do ní nahlídnete. Po přečtení tohoto článku nezapomeňte pokračovat třetím dílem, abyste o nic nepřišli.

Zprvu v ní neuvidíte asi nic. Jasnozřivost skrze křišťálovou kouli většina z nás nemá vrozenou a tak nepřijde sama od sebe a už vůbec ne napoprvé. S tím se musíte smířit. Jasnozřivost však lze získat cvičením, tréningem, který zabere hodně času. Je to jeden z důvodů, proč o umění křišťálové koule hovoříme jako o jednom z nejvyšších umění. Pokud budete trpělivý, budete se učit a trénovat, vaše snaha ovoce přinese. Umění křišťálové koule sahá mnohem dále, než jen pouhé vidění minulosti, přítomnosti či budoucnosti. Je to jedna z nejvyšších magií. Díky ní se můžete spojit s anděli, s duchy putující všemi věky a pod. Nejvyšším uměním je pak zhmotňováni a vyvolávání bytostí, tedy těch astrálních, nikoliv duchů zesnulých. 

Číst dál...

4. díl - Cvičení bez koule

Cvičení bez kouleDnes kouli potřebovat nebudeme. Všechny techniky se budeme učit bez použití koule. Využijeme tak čas, kdy ještě svou křišťálovou kouli nemáte nebo ji teprve nabíjíte. Cvičení začínají od samých základů a postupně zvyšují naší úroveň až ke stavu, kdy do koule už můžeme nahlédnout doopravdy.Věnujte jim prosím čas a pozornost. Jak jsem již několikrát zmínil, práce s křišťálovou koulí vyžaduje náš čas a trpělivost. Následující cvičení jsem si vypůjčil z knihy o magických zrcadlech, kterou napsal Bran O. Hodapp - léčitel a autor několika knih. http://www.hypno-energetics.eu/index.php/home/ueber-bran-o-hodapp

Číst dál...

3. díl - Jak začít s křišťálovou koulí?

Už jste nadšení, jak svou kouli vyzkoušíte? Já byl jako začátečník také nedočkavý. A co když nebude vaše křišťálová koule fungovat? Nebojte, bude. Asi ne hned, ale po trochu cvičeních uvidíte ve své křišťálové kouli své první obrazy. Jen jestli víte, jak se o svou kouli postarat, abyste ji neublížili, abyste ji předali část své energie a abyste ji chránili před vybitím či zneužitím?

Domnívám se, že většina z vás má kouli křišťálovou. Měli byste vědět, že křišťál představuje ženský princip (na rozdíl od obsidiánu, který představuje princip mužský) a tak jeho spojení funguje nejlépe za svitu Měsíce. Dokonce hraje významnou roli také jeho fáze, při které s koulí pracujete. Nejvhodnější je doba, kdy Měsíc dorůstá. Naopak couvající Měsíc přináší komplikace.

Číst dál...

5. díl - Práce s křišťálovou koulí naostro

Hurá! Tak jste se konečně dočkali. Ano, dnes nastal ten čas, kdy už můžete začít nahlížet do křišťálové koule naostro. I když je toto poslední kapitola našeho seriálu o práci s křišťálovou koulí, vaše cesta je stále na začátku. Už bude záležet jen na Vás - jak jste trénovali, nabíjeli svou kouli vlastní energií, jak se budete umět soustředit a dalších schopnostech. Tento seriál vás postupně zasvětil do magie. Možná jste si to neuvědomili. Magie je všude kolem nás a máme ji také v sobě. Dávejte si pozor, abyste nesešli z cesty Pozitivní magie! Někdy jsou hranice obou světů příliž tenké a není je snadné rozpoznat.

Číst dál...

Steampunk tarot

Tarotové karty Steampunk zobrazují většinou černou a hnědou barvu, lidi obklopené nejpodivnějšími stroji na páru a ozubenými koly. Postavy jsou jako z románu Jules Verna. Co steampunk přináší do tarotu zajímavého? Komu je určen?

Steampunk se k nám do Česka dostal nedávno a to v roce 2010. Jedná se o kulturu lidí a jejich vynálezů. Významným prvkem je černá, hnědá a béžová barva. Oblečení je zasazené do viktoriánské doby. Stroje jsou většinou poháněné párou nebo hodinovými stroji s velkým množstvím ozubených kol. Postavy jsou většinou tmavé, někdy umazané od oleje. Tradičním módním doplňkem steampunku jsou klobouky a potřebné brýle ať už svářečské nebo letecké.

Číst dál...

Karty Léčení s vílami

Doreen Virtue vydala své druhé karty. Tentokráte zaměřené na víly. Kdo jsou víly? Z přiložené brožůrky se dozvíme, že víly jsou přírodní andělé (ženy) nižší úrovně, přesto mají podobnou moc jako Andělé strážní nebo Archandělé. Rozdíl tu však je.

Číst dál...

Andělské karty - Doreen Virtue

karty andelskeAndělské karty od známé spisovatelky Doreen Virtue jsou určené všem, kteří chtějí přijímat poselství andělů. Doreen V. komunikuje s anděly a chtěla se se svou zkušeností podělit také s ostatními, proto vytvořila tuto sadu 44 karet. Ty se záhy staly světovým bestselerem.

Číst dál...
Přihlásit se k odběru tohoto kanálu RSS